Tallinn Private Budget Accommodation
HostelidLiituHI-LiikmekaartMaailma HostelidKKKKontaktandmedMyBookings

Lugupeetud majutusasutuse juht,

Pakume Teile pikkaajalist koostööd ning liitumist Eesti Noortehostelite ketiga (www.Hostels.ee) ja Rahvusvahelise Noortehostelite Ühendusega (www.HiHostels.com), mille Eesti esinduseks me oleme.
NB Meiega liitumiseks ei pea Te olema atesteeritud hostelina. Ühendusse võivad kuuluda kõik majutusasutuse liigid, peamine on kliendisõbralik hind ja kliendisõbralikkus!

Rahvusvaheline Noortehostelite Ühendus on suurim soodsa majutuse võrk maailmas, ühendusse kuulub üle 4000 hosteli 80 riigis. Hosteli kuulumine Ühenduse võrku on paljude turistide jaoks kvaliteedi ja usaldusväärsuse märgiks.

Meie kodulehekülg www.Hostels.ee on tõesti töötav internetiportaal, kus kliendil on kerge leida teda huvitavat informatsiooni, kontrollida vabade kohtade olemasolu ning broneerida majutust. Proovige ja veenduge ise! Me garanteerime Teile kliente.

Eesti Noortehostelite Ühenduse kodulehekülg internetis on esindatud juhtivas ja kõige efektiivsemas rahvusvahelises interneti-otsingu süsteemis "Google" ning sel viisil on Teie oma koduleht koos Teie kontaktandmetega kättesaadav miljonitele interneti kasutajatele, seejuures palju väiksema hinna eest võrreldes iseseisva reklaamiga "Google-s".
Alates veebruarist on Eesti Noortehostelite Ühenduse koduleht reklaamitud ka Venemaa peamises otsingumootoris www.Yandex.ru .

Eesti Noortehostelite Ühenduse kodulehel saab klient broneerida ka pakette (Special Offers & Packages) ning majutust gruppidele.

Meiega liitumise järel leiate oma andmed Rahvusvahelise Noortehostelite Ühenduse aastakataloogist ja kodulehelt (vt http://www.hihostels.com/dba/country-EE.en.htm ) ning Teie poolse soovi korral paneme Teie hosteli ka rahvusvahelisse hostelite broneerimissüsteemi (st et lisaks meie kodulehele saab Teie hostelisse kohti broneerida ka www.HiHostels.com lehelt), mis on välismaal hästi tuntud ja reklaamitud broneerimisportaal.

Viimasel ajal on HOSTEL´i kui majutusasutuse liigi tähendus läbinud tõhusaid muutusi. Käesoleval ajal mõistetakse maailmas selle sõna tähendust laiemas mõistes – soodne majutus (budget accommodation). Soodsa majutuse alla võib liigitada nii hosteleid kui ka kodumajutust (Bed&Breakfast), külalistemaju, puhkemaju, kämpinguid ja paljusid teisi soodsa hinnaga majutusasutusi, isegi odavaid hotelle.
See on maailma tendents ja Eesti Noortehostelite Ühendus ei ole selles suhtes erand. Tänaseks esindab ühendus erinevaid majutusliike, mis on koondatud ühise nimetaja (brändi) alla – HOSTEL. Just seda brändi otsib reisija soodsate ja kvaliteetsete majutuste otsingul.

Koostöö tingimused:
Meie poolt:
1. Teie kontaktandmete kõige efektiivsem reklaam "Googles"!
2. Teie kontaktandmete reklaam Venemaa peamises otsingumootoris www.Yandex.ru !
3. Teie majutusasutuse info www.HiHostels.com kodulehel.
4. Info kliendile meie büroost.
5. Info Teie hosteli kohta ja tubade/voodikohtade müük www.Hostels.ee kodulehe kaudu. Klient saab hosteli info mugavalt ning kiiresti ja kolmes keeles kätte, saab kontrollida vabade kohtade olemasolu ning teostada broneeringu. Portaal on mugav ka majutusasutusele.
6. Teie soovil on võimalik BroneerimisMootori paigaldamine Teie kodulehele, mis võimaldaks kliendil broneerida majutust ja kontrollida kohtade olemasolu Teie hosteli omal kodulehel. Hästi läbimõeldud info ülesehitamine ja broneeimissüsteem lihtsustavad Teie tööd ja hoiavad aega kokku. Naidised siit  Hostellouna.eu , Lillekula Budget HotelSusi Budget HotelVideviku Guest Apartments          
7. Soovi korral ja lisatasu eest osalemine messidel ühisbrosuuriga (al 500 EEK).

Teie poolt
1. Kliendisõbralikkus ("wellcome of the individual customer"), infostend kliendile.
2. Aastamaksu tasumine (vastavalt Hostelli asukoha ja kohtade arvuga). On võimalik samuti taasarvelduse variant, küsige seda julgesti.
3. ENHÜ kodulehe kaudu broneerimisel maksab klient 10% ettemaksu kreeditkaardiga (see jääb ENHÜ kätte) ning ülejäänud 90% toa/voodikoha hinnast maksab klient hosteli saabudes. Juhul, kui kliendil on kinnitatud broneering, kuid ta ei saabu hostelisse, siis sel juhul võtame kreeditkaardilt trahvi esimese öö eest ja edastame selle summa hostelile.

Teie pikaajalisele koostööle lootma jäädes,

ENHÜ
Narva mnt. 16-25, 10120 Tallinn
Tel.: 6461 455, 6467 457, 55 65 4663
Fax: 6461 595
e-mail: info(at)hostels.ee