Tallinn Private Budget Accommodation
HostelidLiituHI-LiikmekaartMaailma HostelidKKKKontaktandmedMyBookings


Ülemaailmne hostelite Broneerimiskeskus Tallinnas Eestis

On-line broneerimine www.hihostels.com kodulehelt on lihtsaim võimalus soodsa majutuse broneerimiseks. Ei ole kreeditkaarti? Ei ole ligipääsu internetile? See ei ole probleem kuna saate teostada broneeringuid meie broneerimiskeskuses Tallinnas. Broneerimisel maksate 10% ettemaksu (sulas, chekiga, deebet- või kreedikaardiga) ning ülejäänud summa hostelisse saabudes.

Kohtumiseni meie broneerimiskeskuses!

Maailma tundma õppimisel on hostel Sulle abiks, Šoti magedest Suure Vallrahuni

  • Reisida voib üksinda voi terve perega
  • HI liikmed toovad igal aastal turismindusse sisse 15 000 000 000 USD
  • Praegu on maailmas üle 4500 hosteli rohkem kui 60 riigis
  • HI liikmed veedavad hostelites igal aastal enam kui 31 000 000 ööd

Hostelling International - mitmekesisus    

Kanadas võite näiteks peatuda Ottawa vanglas surmamõistetute kambris, mis on kohandatud hosteliks. USA-s ootavad Teid Siu vigvamid ja mõned majakad. Rootsis on 2 laeva ümberehitatud hosteliteks. Inglismaal on võimalik ööbida lossides. Üks lossidest on kunagi olnud kuningas Johni jahimaja. Šotimaa võib pakkuda kummitustemaja või tuba vaatega Loch-Nessi koletisele.

Kõikidele vanustele

Enamus hosteleid on mõeldud igas vanuses inimestele.

Kuni 14 a. vanused lapsed peavad reisima vanematega. Paljud hostelid pakuvad peretubasid ja kui laps on alla 5 a. vana on talle mõeldud spetsiaalne voodikoht.

Hostelling international-i kinnitatud standardite skeem

Hostelling Internationali standardite kohaselt peavad HI liikmed leidma hostelitest üle maailma 4 põhiasja: sõbralikkuse, mugavuse, puhtuse ja ohutuse. Seda pakutakse kõigis enam kui 4500 hostelites.

Hostelling International Guide to Budget Accommodation

Hostelling International Guide to Budget Accommodation on käsiraamat, mis ilmub iga aasta tiraaziga 300 000 eksemplari. Selle käsiraamatu eesmärk on aidata Teil rännata mööda maailma, pakkudes selleks kõikides aspektides kasulikku informatsiooni.

Kuidas võib peatuda hostelites ja reisida odavamalt?

Selleks, et peatuda hostelites ja saada spetsiaalseid hinnasoodustusi kaasa arvatud hinnasoo-dustused transpordile, peate Te oma elukohariigis saama Hostelling Internationali liikmeks.

Kui sõbralikud on hinnad?

Hinnad varieeruvad, aga me räägime sõbralikest hindadest üle kogu maailma. Näiteks ööbimine Los Angeleses maksab 15$, mõningates hostelites võib ööbida isegi 6$ eest.

Sõbralik ja kindel

Ükskõik kus Te ka ei viibiks, igal pool maailmas ootavad Teid sõbralikud inimesed, kellele meeldib reisida. Praegu on maailmas üle 4500 hosteli 60 riigis. Seda võiks nimetada suurimaks majutuse ketiks maailmas ja see kett suureneb iga päevaga.

Kasutage lisateenuseid!

Hostelite lisateenused varieeruvad ümber maailma. Suuremad hostelid linnades on avatud 24 tundi ööpäevas, mõnedes maakohtades vähem kui 24 tundi. Kuid enamus hostelitest on avatud siiski ööpäevaringselt. Informatsiooni kõikide hostelite kohta võite leida IYHF leheküljelt.

Toad võivad olla 2- ja 4-kohalised, aga samuti ka 10-kohalised, kuigi selliseid kohti jääb iga päevaga vähemaks.

Hostelites on iseteenindusega köögid, aga paljudes hostelites pakutakse ka toitlustamist.

Rohkem, kui 2500 soodustust üle kogu maailma

Reeglina pakuvad hostellid HI liikmetele suurt valikut hinnaalandusi. Samuti võite saada Hostelling International Guide to Budget Accommodation-is märgitud reisisoodustusi.

Suurem osa HI organisatsioonidest omavad spetsiaalseid turismiosakondi - Travel Section, kus osutatakse reisiteenuseid ning võimaldatakse Teil saada hinnasoodustusi.

Broneerige aegsasti!

Reisile minnes olete loomulikult huvitatud selles, et Teid ootaks ees kindel ööbimispaik. Rahvusvaheline broneerimissüsteem pakub selleks lihtsat ja odavat teenust. Broneerimisel saate trükitud broneeringukinnituse. Broneeringu kinnitus sisaldab olulisemaid andmeid hosteli kohta: hosteli aadress, telefon, asukoht kesklinna suhtes, lähima lennu-, raudteejaama ja sadama nimi ning kaugus hostelist, andmed busside ja metroo kohta, parkimisvõimalus. BOOK NOW